Menu Zamknij

Członkostwo

Członkostwo

Aby zostać członkiem Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Trenerów Personalnych należy wypełnić stosowny formularz dostępny poniżej. Każdy członek OZZTP jest uprawniony do zniżek u wszystkich partnerów OZZTP oraz do bezpłatnych szkoleń organizowanych przez OZZTP. Członkostwo jest wolne od opłat. Po zakończeniu procesu rejestracyjnego nowy członek OZZTP otrzymuje legitymację członkowską wraz z zaświadczeniem przystąpienia do Związku. 

Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych powstał z misją pomocy Trenerom Personalnym, ułatwieniu im pracy i życia. Jesteśmy po to, żeby Wam pomagać, ale również żeby sprawić, aby Wasza praca była czystą przyjemnością. Trener Personalny to nie tylko Wasz zawód, a styl życia. Czasami jednak napotykacie pewne trudności i nie wiecie, kogo się poradzić, jak zwrócić się o pomoc i finalnie jak te trudności rozwiązać. Od tego właśnie jest OZZTP. Jako związek zawodowy jesteśmy gotowi i chętni do niesienia pomocy oraz uzyskania dla Was udogodnień także w codziennym życiu.

Jednym z głównych celów jakie mamy, to przede wszystkim pomoc prawna. Możemy pochwalić się współpracą z jednym z najlepszych biur prawniczych w Polsce, zajmującym się prawem sportowym – kancelarią prawa sportowego i gospodarczego DAUERMAN. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że prawnicy DAUERMAN będą w stanie pomóc we wszystkich problemach prawnych, jakie Was napotkają i wspólnie z nami bedą służyć pomocą, wiedzą i doświadczeniem.

Chcielibyśmy unormować także Wasze prawa, m.in.: płatne dni chorobowe, płatne wakacje i urlopy macierzyńskie – normy, które powinny przysługiwać wszystkim, choć zdajemy sobie sprawę, że często tak nie jest. Uważamy jednak, że Trener Personalny powinien być tak samo traktowany, jak inne zawody.

Zdajemy sobie sprawę, jak duże wydatki mają trenerzy – zarówno w pionie sportowym, jak i życiu codziennym. O Waszym nakładzie pieniężnym, związanym z pracą trenerską, wiecie najlepiej Wy sami – zaczynając od sprzętów sportowych, poprzez odpowiednie odżywianie, kończąc na transporcie. Dlatego tworzymy instytucję, której jeszcze w Polsce nie było, a która jest wielkim udogodnieniem dla Trenerów w całej Polsce.

Ponadto chcemy udostępnić Trenerom zrzeszonym w OZZTP wszelkiego rodzaju zniżki w każdym mieście na terenie całego kraju: w sklepach sportowych, restauracjach, korporacjach taksówkarskich, u operatorów telefonicznych czy nawet telewizji kablowych, firm drukujących wizytówki i u dostawców internetu. Pragniemy i jesteśmy pewni, że będziemy nawiązywać kontakty z jak największą liczbą partnerów, którzy będą oferowali Wam zniżki na wszelkiego rodzaju produkty i usługi. Skąd przekonanie o chęci współpracy różnych firm z nami? Ponieważ jako związek zawodowy nie chcemy od partnerów żadnych pieniędzy, a jedynie zniżek dla Was – Trenerów Personalnych. Wtedy Wy możecie korzystać ze zniżek polecanych przez  Związek, a dana firma ma nowych klientów. Win-win!

Dodatkowo kończymy negocjację z bankiem, który mógłby Trenerom Personalnym udzielać pożyczek na rozwinięcie biznesu na korzystnych warunkach.

Aktualnie naszym głównym partnerem jest Akademia Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, która zobowiązała się do udzielenia 15% zniżek na kursy oraz szkolenia w całej Polsce dla wszystkich członków OZZTP. Kontaktujemy się z różnymi szkołami sportowymi, żebyście mogli wybierać dogodną dla siebie ofertę w promocyjnych cenach.

W najbliższej przyszłości OZZTP będzie również organizował darmowe szkolenia dla zrzeszonych Trenerów na terenie całego kraju.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja legitymacja jest certyfikowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych, a tym samym dowiedzieć się, czy możesz przystąpić do członkostwa OZZTP, skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@ozztp.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny poniżej. 


Chcemy ułatwić Waszą pracę oraz podnieść Waszą jakość życia!

Śledźcie naszą stronę internetową i naszych nowych partnerów, których będzie przybywało.

Jesteśmy bardzo otwarci na Wasze propozycje, więc jeżeli czegoś Wam brakuje albo uważacie, że chcielibyście coś zmienić to piszcie, a my przeanalizujemy Wasze sugestie.

Trener Personalny – Work smart, not hard!