Menu Zamknij

Aktualności

Aktualności

14 lutego 2023

Kolejna transza dofinansowań trafiła w Wasze ręce

Kolejne wsparcie przyszłych trenerów personalnych przez Ogólnopolski Związek Zawodowy trafiło do placówek oświatowych. Z dofinansowań mogą skorzystać osoby, które wypełnią stosowny wniosek  w certyfikowanych placówkach szkoleniowych. Kolejne 30 bonów trafia do Akademii Mistrzostwa Sportowego oraz Wydziału Edukacji Sportowej.  Zapraszamy do kontaktu z wybranymi placówkami.    
Czytaj więcej
24 stycznia 2023

Dofinansowania do kursów Trenera Personalnego

Miło nam poinformować Państwa, iż Ogólnopolski Związek Zawodowy Trenerów Personalnych przeznacza pierwsze transze pomocy i dofinansowania do kursów Trenera Personalnego w wysokości 50% wartości kursu. Z dofinansowań mogą skorzystać osoby, które wypełnią stosowny wniosek  w certyfikowanych placówkach szkoleniowych. Kolejne 15 bonów trafia do Akademii Mistrzostwa Sportowego.  Zapraszamy do kontaktu z AMS pod numerem telefonu 733 10 10 90
Czytaj więcej
30 sierpnia 2019

Instagramowi trenerzy personalni

Instagram jest naprawdę bardzo cennym źródłem motywacji. I tak naprawdę motywacja ma charakter nadrzędny w dążeniu do celu, ponieważ jeżeli nie ona to nie zacznę ćwiczyć, nie zacznę się dobrze odżywiać. Kiedy już jesteśmy zmotywowani to zwykle w głowie mamy różne marzenia. Chciałbym wyglądać tak czy tak, ale problemem jest to, że duża część osób zostaje w tej strefie marzeń....
Czytaj więcej
28 maja 2019

Czas się poruszać!

Artykuł jest skierowany do wszystkich, którzy jeszcze nie zaczęli ćwiczyć i szukają motywacji; do tych, którzy mają przerwę w treningu i ciężko im wrócić oraz dla tych, którzy zakupili już karnet na siłownię, ale byli w niej tylko raz lub w ogóle.
Czytaj więcej
17 marca 2019

Jak rozpoznać dobrego trenera?

Dobry dentysta gwarantuje prawie bezboleśnie szybkie efekty. Warto spędzić trochę czasu, żeby znaleźć dobrego fachowca. Nie inaczej jest z trenerem osobistym. Szukaj takiego, który gwarantuje Ci wyniki - on ma wiedzieć jak do Ciebie dotrzeć, Ciebie interesują tylko wyniki.
Czytaj więcej